Jakość serwowanych potraw oraz obsługa wydarzenia były niezmiennie na wysokim poziomie. Dania wyglądały niezwykle efektownie i spotkały się z olbrzymią przychylnością obecnych na wydarzeniu gości.
dr Henryk Łatkowski, Z-ca Dyrektora Muzeum Wojska Polskiego
Goście zachwycali się nie tylko wyśmienitym smakiem serwowanych potraw, ale też profesjonalną obsługą.
Laria Koturbasz, Event Manager, Deloitte Central Europe
Wystrój wnętrza oraz zaproponowane menu całkowicie odpowiadały wysokim wymaganiom gości. Podane w sposób elegancki dania były wyjątkowo smaczne a obsługa przyjazna.
Maria Majdrowicz, Dyrektorka Programu Naukowego L’Oréal Polska
Klienci nie tylko nie mieli uwag, ale wręcz podkreślali znakomitą obsługę, dobry smak, wyważone ilości i sposób serwowania potraw. Dziękowali za wybór znakomitej kuchni.
Agnieszka Nadstawna, Latawiec Partner Event & Training
Oferta w pełni spełniła oczekiwania zaproszonych gości. Potrawy smaczne i kreatywnie podane zachwyciły obecnych na evencie. Pracę zespołu firmy WELL&DONE zarówno na etapie projektu jak i wdrożenia projektu cechowała sumienność, a usługa została wykonana należycie. W związku z powyższym, rekomenduję ją, jako firmę, która rzetelnie wywiązuje się z powierzonych jej zadań.
Sergiusz Osmanski, Dyrektor Artystyczny & PR Sephora
Restauracja proponuje połączenie kultury, sztuki i kuchni wyrażone w każdym szczególe – od przyjaznej atmosfery, poprzez smaczne dania aż po designerskie, dopracowane w każdym szczególe wnętrza” – zdanie to znalazłam na stronie restauracji i mogę się pod nim w 100% podpisać. Piękny budynek muzeum, piękne i dopracowane wnętrze restauracji a w nim kuchnia na naprawdę znakomitym poziomie. Karta krótka, ale obfitująca w ciekawe pozycje. Delikatne pate z wątróbek z cytrynową galaretką i karmelizowaną czerwoną cebulą jest ucztą dla zmysłów. Krewetki na białym winie z kolendrą i czosnkiem, danie niby znane ale w tym przypadku zrobione iście mistrzowsko. Pokusiłabym się o stwierdzenie, jedne z lepszych krewetek w mieście. Sałąty pięknie podane, mini rzymskie w Ceasarze przemawiają do mnie z pewnością. Całkowicie straciłam głowę dla Tortellacci z borowikami i białym serem, wygląd i smak dania powala, brawa. Oczywiście musiałam spróbować także tatara. Nie zawiódł, siekany ręcznie, z przepiórczym żółtkiem, sałatą oraz opiekanymi ziemniaczkami. Desery utwierdziły mnie w przekonaniu o kulinarnym poziomie tego miejsca. Obsługa rzeczowa, znająca kartę, miła. Ceny biorąc pod uwagę jakość miejsca i jedzenia rozsądne.
Kapituła konkursu Warszawa od kuchni 2014
Even my guests have been positively impressed by such an high level of organization, still the subject of compliments that, to be honest, go all to your comptence.
Associazione Culturale Di Meo Vini Ad Arte
Państwa nieoceniona pomoc przyczyniła się do dobrego odbioru wśród uczestników wydarzenia. Całość spotkania przebiegała bezproblemowo, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i cateringowym z Państwa strony; wszystko było na najwyższym poziomie.
Dorota Zdanowska, Dyrektor Zarządzająca SBE
Z przyjemnością możemy rekomendować zarówno obsługę, jak i smak potraw. Jest jedna rzecz, która wydaje się najważniejsza we wspólnej pracy. Jest to duża wrażliwość i wyczucie specyfiki działania w przestrzeni kultury i sztuki.
Agnieszka Tarasiuk, Kuratorka Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego